Treći pesnički konkurs Šraf-a / rezultati

Filed under: rezultati konkursa,Srbija |

Na treći pesnički konkurs u našoj organizaciji „Šraf 2021“ br.3, odazvali su se pesnici i pesnikinje iz svih krajeva naše zemlje. Ovim putem se zahvaljujemo svim učesnicima na konkursu.
Autori čije će pesme biti zastupljene u zborniku, pojedinačno su obavešteni elektronskom poštom o svim detaljima koji se odnose na konkurs „Šraf 2021“br.3.

Redakcija ШРАФ/ŠRAF

Pesnici zastupljeni u zborniku poezije „Šraf 2021“br.3:

Kristina Miljković – Beograd
Tijana Našpalić – Kikinda
Luka Dragojlović – Kraljevci
Anđela Đorđević – Zaječar
Vlado Spiroski – Jagodina
Milan Sofronić – Donja Borina
Radmila Marković – Mali Iđoš
Vladan Stevanović – Beograd
Marta Pantić – Vranovo
Tatjana Živković – Ušće kod Obrenovca
Snežana Gagulić Obradović – Majur
Milica Krunić – Beograd
Milan Milutinović – Beograd
Savo Vukašinović – Roge, Požega
Filip Bulat – Sombor
Gordana Stojanović – Beograd
Mila Ćirić – Pirot
Andrea Poljak – Futog
Željka Bašanović Marković – Beograd
Luka Ostojić – Zemun
Maja Stojanac – Novi Sad
Jelena Živković – Beograd
Biljana Kovačević – Novi Beograd
Dušan Milijić – Knjaževac
Dejan Deksi Aleksić – Vlasotince
Dragan Mitić – Niš
Snežana Marko Musinov – Zemun
Danijela Milinković – Buđanovci
Miloš Simić – Kragujevac
Dragana Danilović – Novi Kozarci
Jana Lukić – Beograd
Dragana Škorić – Petrovaradin
Slađana Jovanović – Beograd
Nevenka Vitković – Kragujevac
Nevena Ninković – Mala Sugubina, Kruševac
Tina Čorić – Mol
Aleksandra Dimčić – Zrenjanin
Dušan Martinović – Kikinda
Simona Ukaj – Beograd
Ana Pirić – Kraljevo
Tijana Miljković – Čukojevac, Kraljevo
Nikola Jeremijaš – Niš
Zlatibor Radovanović – Beli potok
Vladimir Morar – Pančevo
Ivana Simić Đuran – Kikinda
Lidija Miljković – Trnava, Jagodina
Ana Kujundžić – Beograd
Biljana Milićević – Čačak
Borivoj Vujić – Subotica
Balša Rajčević – Beograd
Iskra Dejanović – Beograd
Jelena Davidović – Novi Sad
Jelena Kovačević – Beograd
Leposava Lepa Pejović – Atenica, Čačak
Predrag Rakić – Vrnjačka Banja
Mirjana Ilić – Petrovac na Mlavi
Leposava Klašnja – Beograd
Dragana Ilievska – Crepaja
Petar Orozović – Kovin
Antonija Kadarijan – Ečka
Jasmina Isajlov – Crepaja
Aleksandra Kovačević – Preljina, Čačak
Boban Kocev – Niš
Slavica D. Damnjanović – Bačka Topola
Katarina Vujaklija – Paraćin
Marina Đačić – Novi Sad
Nemanja Ristić – Grocka
Đorđe Simić – Zemun
Anja Ignjatović – Leskovac
Bojana Pazmanj – Bezdan
Anastasija Radak – Zemun
Nikolina Ćulum – Zemun Polje
Natalija Vučićević – Beograd
Dina Zavarko – Novi Sad
Jelena Mišljenović – Mošorin
Jelena Trajković – Zaječar
Dragica Beka Savić – Bačka Palanka
Jana Nišavić – Beograd
Mladomir Knežević – Požega
Marija Maksimović – Jakovo
Tihomir Kostić – Subotica
Nataša Jovanović – Novi Beograd
Siniša Milić – Sombor
Milijana Stojanović – Mrčajevci
Bogdan Bogdanović – Subotica
Jasmina Kokot – Niš
Olivera Filipović – Zemun
Mira Tomić – Mladenovac
Dragana Gojić – Novi Sad
Jovanka Božić – Valjevo
Đorđe Jakovljević – Leskovac
Jelena Kostić – Raška
Jelena Grujić – Batajnica
Milica Stojković – Gornji Milanovac
Andrea Đurić – Beograd
Aleksandra Zolotić – Beograd
Branislav Banković – Mladenovac
Jelena Borjanić – Kruševac
Petar Jevtić – Niš
Vanja Popović – Srpski Miletić
Dragan Petković Miljin – Loznica
Tamara Ereš – Pančevo
Anđela Zdravković – Leštane, Beograd
Tamara Starčević – Zemun
Đorđe Živadinović Grgur – Beograd
Milica Stojadinović – Despotovac
Tijana Nikolić – Beograd
Nina Bogeski – Niš
Rastko Gačević – Novi Beograd
Marija Radovanović – Vrnjačka Banja
Aleksandar Prokić – Zemun
Milana Grbić – Kikinda
Sava Stanisavljević – Beograd
Jelena Petrović – Beograd
Katarina Marković – Novi Sad
Ivana Jelić – Stojnik, Ralja
Marija Stojić – Beograd
Talija Marković – Vranje
Milica Ristović – Borča, Beograd
Danilo Krstić – Niš
Dušica Maticki – Beograd
Andrea Anja Đurić – Beograd
Martin Marek – Beograd
Biljana Milenković – Topola
Milorad Hinić – Beograd
Jovica Kosić – Novi Beograd
Petra Jurišić – Sombor
Emina Radevska – Kačarevo
Marija Cvetković – Lebane
Simonida Lončar – Savino selo, Vrbas
Milica Savković – Pančevo
Jasmina Đurović – Leskovac
Slobodanka Jovan Stamenković – Beograd
Vuk Maksimović – Beograd
Milica Vitomirac – Beograd
Tijana Dimitrov – Novi Beograd
Zoran Dubovac – Aleksandrovac
Valentina Osvald Mijatović – Voganj
Tamara Radević – Novi Sad
Kristina Todorović – Zrenjanin
Sanja Čanak – Novi Sad
Jovanka Vanja Marković – Beograd
Anastazija Govedarica Antanasijević – Niš
Kristina Šćepović – Lađevci
Jana Šoškić – Beograd
Aleksandar Matejić – Zemun
Stefan Ogrizović – Beograd

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*