Rezultati Petog pesničkog konkursa Šraf-a

Filed under: rezultati konkursa,Srbija |

Na peti pesnički konkurs u našoj organizaciji „Šraf 2021“ br.5, odazvali su se pesnici i pesnikinje iz svih krajeva naše zemlje. Ovim putem se zahvaljujemo svim učesnicima na konkursu.

Autori čije će pesme biti zastupljene u zborniku, pojedinačno su obavešteni elektronskom poštom o svim detaljima koji se odnose na konkurs „Šraf 2021“br.5.

Redakcija ШРАФ/ŠRAF

Pesnici zastupljeni u zborniku poezije „Šraf 2021“br.5:

Dejan Deksi Aleksić – Vlasotince
Anja Ignjatović – Leskovac
Cvijetin Baja Lobožinski – Novi Sad
Bogdan Bogdanović – Subotica
Ksenija Milenković – Novi Karlovci
Sava Stanisavljević – Beograd
Mladen Medić – Odžaci
Ana Kratovac – Arilje
Jelena Bošnjaković – Novi Sad
Vladimir Lukić – Vučje, Leskovac
Dragana Keranović – Zemun
Stefan Bogosavljević – Beograd
Milan Sofronić – Donja Borina
Petar Orozović – Kovin
Biljana Milićević – Čačak
Milica Stojadinović – Despotovac
Dragana Ilievska – Crepaja
Milan Neđić – Beograd
Darko Rašeta – Novi Beograd
Milan Malešević – Beograd
Ana Milivojević, Buljane – Paraćin
Anđela Živković – Bela Palanka
Radmila Marković – Mali Iđoš
Andrea Markuš – Starčevo
Miloš Simić – Kragujevac
Anđela Zdravković – Leštane, Beograd
Bojana Stojiljković – Leskovac
Slavica Damnjanović – Bačka Topola
Ivana Ignjatović – Beograd
Milena Ilić – Sremska Mitrovica
Aleksandra Kovačević – Beograd
Gordana Stojanović – Beograd
Milan Nikolić – Leskovac
Siniša Milić – Sombor
Katarina Vujaklija – Paraćin
Jelena Trajanovski Stanković – Beograd
Simona Ukaj – Novi Beograd
Dragan Petković Miljin – Loznica
Martin Marek – Beograd
Lidija Miljković – Jagodina, selo Trnava
Miloje Grbin – Čoka
Jovan Bajc – Aranđelovac
Branislav Živković – Leskovac
Bojana Micić – Lazarevac
Anđela Đorđević – Zaječar
Viktorija Amidžić – Leštane, Beograd
Dragica Beka Savić – Bačka Palanka
Mario Pantić – Niš
Katarina Jevtić – Šabac
Nataša Gmitrović – Kačarevo
Jasmina Dimitrijević – Kruševac
Nevenka Vitković – Kragujevac
Bojana Pazmanj – Bezdan
Danijela Petrović – Bezdan
Tamara Ereš – Pančevo
Nikola Nikolić – Beograd
Savo Vukašinović – Roge, Požega
Natalija Vučićević – Beograd
Jelena D. Krezović – Beograd
Dejan Perčić – Subotica
Dragan Mitić – Niš
Dragana Gojić – Novi Sad
Milan Lj. Obrenović – Kragujevac
Julija Kostadinović – Kosovska Kamenica
Jovana Simić – Novi Beograd
Tereza Kale – Valjevo
Mirjana Ilić – Petrovac na Mlavi
Milica Spinčić – Zemun
Uroš Mikulić – Bačka Topola
Maja Marinković – Donja Livadica
Aleksandra Zolotić – Beograd
Dragana Danilović – Novi Kozarci
Milica Radosavljev – Novi Sad
Kristina Šćepović – Tavnik, Lađevci
Aleksandra Jovanović – Stara Brezovica, Vranje
Nikolina Ćulum – Zemun Polje
Ljubica Živanović – Ub
Azra Sarač – Lazarevac
Milica Stojković – Gornji Milanovac
Jelisaveta Stojanović – Beograd
Dunja Pavlov – Sremska Kamenica
Suzana Đorić – Laplje Selo
Ana Azdejković – Beograd
Marija Jotić – Niš
Milan Zarić – Beograd
Snežana Ostojić Ozzy – Beograd
Jelena Petrović – Beograd
Jasmina Kokot – Niš
Milica Dobrojević – Železnik
Valentina Zlatanović Marković – Užice

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*