„Summer Scream Festival“ на 31-ви јули во Охрид

Filed under: festivali,Makedonija,vesti |

31 јули-сабота
Плажа Парк, Охрид

По повеќе од 10 000 посетители на  „Scream festival“ во Скопје, продукциската куќа „Нова X Идеа“, се одлучи истиот овој настан да го направи, но овој пат во Охрид, на барање на публиката, а и уште еден предизвик за сите оние кои не беа дел од случувањето во Скопје.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*