Резултати конкурса ЈУТРО НАД ОЗРЕНОМ 2018

Filed under: rezultati konkursa,Srbija |

КОНАЧАН СПИСАК СВИХ ЗАСТУПЉЕНИХ АУТОРА У ЗБОРНИКУ „ЈУТРО НАД ОЗРЕНОМ“ 2018. ГОДИНЕ

НАГРАДЕ

1. Награда
Песма „Воденица поточара“, шифра „Јасмин“, аутор Борислав Бора Благојевић, Ћуприја
2.Награда
Песма „Кроз сребрну ноћ“, шифра „Амстердам“, аутор Радован Синђелић, Шабац
3.Награда
Песма „Свијетлост што побједу слави“, шифра „Боки“, аутор Славојка Бубић, Теслић, Република Српска

ПОХВАЛЕ

1. Песма „Завичај ме из сна зове“, шифра „Корени“, аутор Јован Бундало, Београд
2. Песма „Моја мајка“, шифра „1810“, аутор Весна Пешић, Ниш
3. Песма „Спокој“, шифра „Јулија“, аутор Љиљана Тамбурић, Крушевац
4.Песма „Раскопчај снове“, шифра „раскопчај снове“, аутор Милад Обреновић, Рогатица, Република Српска
5. Песма „Запис“, шифра „Гудедин“, аутор Томислав Марјановић, Стубица, Параћин

ПОХВАЛЕ КК“СОКОЛОВО ПЕРО“

1.Сузана Милојевић, Малча, Ниш
2.Милован Пенков Пенкасо, Ниш

ОДАБРАНЕ ПЕСМЕ

1.Душан Д. Живанчевић, Добановци
2.Весна Секулић, Београд
3.Милан С. Косовић, Београд
4.Жаклина Манчић, Житковац
5.Милутин Попадић, Лешак, Лепосавић, Косово и Метохија
6.Јелић Вера, Крагујевац
7.Смиља Арсић, Београд
8.Пламенка Ђого Вулић, Београд
9.Златибор Радовановић, Бели Поток, Београд
10.Душица Милановић Марика, Београд
11.Иван Гаћина, Задар, Хрватска
12.Снежана Тодоровић, Краљево
13.Софија Вељковић, Сокобања
14.Ђорђевић Јелена, Врњачка Бања
15.Богдан Јевтић, Крушевац
16.Секула Новаковић, Ужице
17.Славица Агић Владисављевић, Бачка Паланка
18.Тања Ајтић, Ванкувер, Канада
19.Драган Надимовић, Београд
20.Марица Ферхатбеговић, Живинце, Босна и Херцеговина
21.Стела Суботички Михаиловић, Угриновци, Земун
22.Александра Савић Сашка, Ниш
23.Милош Марјановић, Београд
24.Мр.Љиљана Живковић, Железник, Београд
25.Весна Радовић, Београд
26.Павле Мијуковић, Велика Иванча
27.Миљана Петојевић, Вршац
28.Хелена Химел, Ечка
29.Светлана Нешић,Смедеревска Паланка
30.Снежана Паноска, Прилеп, Македонија
31.Братимир Петровић, Кладово
32.Мирјана Бошњак, Суботица
33.Милојка Бандука Јововић, Подгорица, Црна Гора
34.Лепосава Лепа Пејовић, Чачак
35.Јован Терзић, Смедерево
36.Милан Љ.Обреновић, Крагујевац
37.Милош Манојловић, Врмџа, Сокобања
38.Ивана Дичић, Петровац на Млави
39.Милош Милојевић, Ниш
40.Оливера Павловић, Ужице
41.Љиљана Поповић, Књажевац
42.Никола Перић, Смедеревска Паланка
43.Ковиљка Ристић, Сокобања
44.Будимир Ракић, Нови Београд
45.Златомир Боровница, Инђија
46.Душан Мијајловић Адски, Ниш
47.Љиљана Милосављевић, Смедеревска Паланка
48.Борис Матијевић, Панчево
49.Славица Јовановић, Прњавор Мачвански
50.Раденко Никић Раша, Озрен
51.Милош Пајић, Београд
52.Милован Мићо Петровић, Смедеревска Паланка
53.Оливера Синђелић, Богатић
54.Драгиша Ераковић, Ниш
55.Бојана Антанасковић, Трговиште, Сокобања
56.Јелена Спировски, Београд
57.Игор Браца Дамњановић, Београд
58.Јованка Вања Марковић, Београд
59.Љиљана Пантелић Новаковић, Београд
60.Нада Ј. Данчић, Београд
61.Властимир Станисављевић Шаркаменац, Раковица
62.Соња Миловановић, Лајковац
63.Слађана Милијић, Сокобања
64.Милица Мима Дмитровић, Чачак
65.Љубисав Грујић Груја, Пжаревац
66.Магда Ђорђевић, Опланић, Крагујевац
67.Добрила Ристић, Сокобања
68.Драгана Дучић, Ужице
69.Радослав Премовић, Краљево
70.Дара Мусолиновић, Врњачка Бања
71.Младомир Кнежевић, Добановце
72.Љубица Стојановић, Земун
73.Слободан Цветковић, Шид
74.Ратко Поповић, Стара Дубрава, Република Србска, БиХ
75.Предраг Којадиновић, Инђија
76.Илија Вуковић, Кликовача, Даниловград, Црна Гора
77.Надежда Михајловић, Ниш
78.Татјана Станишић, Трговиште, Књажевац
79.Драгица Обрадовић, Јагодина
80.Славиша Јевтић, Сокобања
81.Сања Радовановић, Књажевац
82.Снежана Марко Мушнов, Земун
83.Милица Васиљевић, Мионица
84.Славко Марковић, Нови Пазар
85.Драгана Ђурковић Тошић, Чачак
86.Александар М. Арсенијевић, Београд
87.Миладиновић Ана, Смедеревска Паланка
88.Миомир М. Лакићевић, Јагодина
89.Љубинка Тошић, Ужице
90.Љубомир О.Вујовић, Београд
91.Срећко Алексић, Београд
92.Милорад Бибин, Зрењанин
93.Славица Д. Дамњановић, Бачка Топола
94.Милан Чорак, Вуковар, Хрватска
95.Снежана Шолкотовић, Корбово
96.Радмила Дрмоњић, Београд
97.Момчило Момо Тубић, Бијељина, Република Српска
98.Горан Раде Пилиповић, Бања Лука, Република Српска
99.Менче Кадинец, Прилеп
100.Татјана Томић, Градачац, Босна и Херцеговина
101.Балша Рајчевић, Београд
102.Јован Д. Петровић, Петровац на Млави
103.Божидар Добрковић, Ловћенац
104.Рада Крстић, Сокобања
105.Загорка Јоџић, Ужице
106.Биљана Грошин, Меленци

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*