Резултати Конкурса Флерт 2014, Тител

Filed under: rezultati konkursa,Srbija |

Gradska_kuca_TitelО с н о в н а   ш к о л а

Проза IIV

Финалисти:

Михаило Анђелић, ОШ „С. Сремчевић“, Крагујевац,

Лука Баровић, ОШ „Владислав Рибникар“, Београд,

Лав Лукић, ОШ „Никола Тесла“, Београд

Одабрaни радови

Андрија Прокић, ОШ „Свти Сава“, Младеновац

Поезија IIV

Финалсти:

Имре Стефан, ОШ „Зага Маливук“, Београд,

Дина Калевић, ОШ „Ћирило и Методије“, Београд,

Јулијана Илић, ОШ „Свети Сава“, Младеновац

Одабране песме:

Катарина Вулић, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац,

Теодора Весић, ОШ „Карађорђе“, Рача,

Хелена Малић, ОШ „ Свети Сава“, Панчево

Проза V-VIII

Финалисти:

Димитрије Крстић, ОШ „Васа Чарапић“, Бели Поток,

Милош Ћетковић, ОШ „Васа Пелагић“, Београд,

Јана Кривошић, ОШ „Васа Чарапић“, Бели Поток

Одабрани радови:

Јелена Родић, ОШ „Свети Сава“, Панчево

Поезија VVIII

Финалисти:

Ксенија Станковић, Бели Поток,

Лука Максимовић, Ниш,

Ружица Петрић, Пелагићево/Република Српска

Одабране песме:

Мирослава Костић, Раковица/Београд,

Миона Кнежевић, Панчево,

Мајда Амбруш, Панчево, за креативност и неговање лепе речи

Поезија на руском језику

Финалисти:

Диана Дрјахлова, Школа при Амбасади РФ, Београд,

Тијана Михајловић, ОШ „Иво Андрић“, Београд

 

С р е д њ а   ш к о л а

Поезија

Финалисти:

Анастасија Коцић, Ниш,

Радован Синђелић, Богатић,

Милица Ракићевић, Лазаревац

Одабране песме:

Александра Савић, Земун,

Наташа Стошић, Врбас

Проза

Финалисти:

Анастасија Коцић, Ниш,

Катарина Старчевић, Земун,

Алекса Дамњановић, Неготин

Одабрани радови:

Николина Шаровић, Тител,

Невена Антић, Књажевац

Проза на руском језику

Финалисти:

Христина Шубарич, Школа при Амбасади РФ, Београд,

Милана Младеновски, СШ „22. октобар“, Жабаљ

Руске књижевне теме у писменим задацима

Финалисти:

Бојана Пјевалица, Сремски Карловци, Карловачка гимназија,

Арсеније Милинов, Сремски Карловци, Карловачка гимназија,

Тања Марјановић, Гроцка, Средња школа, Гроцка

Одабрани радови:

Ирена Младеновић, Тител, Средња техничка школа,

Дарија Марић, Нови Сад, СМШ“7. април“

 

С т у д е н т и

Поезија

Финалисти:

Ана Крстић, Ниш,

Милица Ђуровић, Куршумлија,

Никола Радић, Београд

Одабране песме:

Марија Цмиљановић, Нови Сад

Андрија Божовић, Београд/Кос. Митровица

Наталија Коцић, Ниш

 

Проза

Финалисти:

Кристина Топић, Нови Сад,

Николина Бабић, Београд,

Хелена Химел, Ечка

Одабрани радови:

Катарина Прлић, Лапово,

Ана Крстић, Ниш,

Марко Вукадиновић, Бања Лука

Руске теме у поезији на српском, студенти

Финалисти:

Анђела Пендић, Београд

Ратко Петровић, Борча

Јелена Вујановић, Нови Град/Република Српска

 

О с т а л и

Прозни радови

Финалисти:

Јованка Божић, Ваљево,

Андрија Стануловић, Пирот,

Сунчица Радуловић Торбица, Нови Сад

Одабрани радови:

Стамен Миловановић, Ниш,

Радојка Ушурел, Вршац,

Сања Радовановић, Књажевац

Поезија

Финалисти:

Вера Д. Рајаковић, Ужице,

Љубомир О. Вујовић, Београд,

Слободан М. Стефановић, Београд

Одабране песме:

Душан Мијајловић Адски, Ниш,

Снежана Танић, Параћин,

Милад Обреновић, Рогатица/РС,

Ани Стајкова-Иванова, Пловдив/Бугарска

Руске теме у поезији на српском

Финалисти:

Милан С. Косовић, Београд,

Љиљана Пантелић Новаковић, Београд,

Ивица Трајковић, Бујановац

Поезија на руском језику

Финалисти:

Дајана Лазаревић, Београд,

Татјана Миливојчевић, Сремска Митровица,

Горан Радичевић, Рисан/Црна Гора

Афоризми

Финалисти:

Жељко Марковић, Чачак,

Милад Обреновић, Рогатица/Република Српска,

Љубисав Грујић, Пожаревац,

Слободан М. Стефановић, Београд,

Душан Мијајловић Адски, Ниш

 

Додела признања и награда је у Тителу, 27. септембра 2014, Плава сала у подне.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*