21.9 C
Belgrade
18/05/2024
rezultati konkursa Srbija

Rezultati konkursa desetog Šraf-a

Pesnici zastupljeni u zborniku poezije „Šraf 2023“br.10:

Dragana  Danilović – Novi Kozarci

Snežana Gagulić Obradović – Majur

Gordana Ilić – Beograd

Mišo Jevtović Mnosd – Mataruška Banja

Milan Sofronić – Donja Borina

Bratislav Jović – Batajnica

Ana Milivojević – Donja Mutnica

Branislava Pejović – Beograd

Selena Filipović – Gornji Milanovac

Azra Sarač – Lazarevac

Marija Vulović – Čajetina

Danijela Tomić – Knjaževac

Jasmina Kokot – Niš

Radojka Bereng – Kikinda

Marija Bajić – Kikinda

Dušica Maticki – Beograd

Lidija Kostić – Beograd

Marija Cvetković – Lebane

Bojana Pazmanj – Bezdan

Milan Bardak – Majur

Nevenka Vitković – Kragujevac

Slobodan Mićić – Bačka Palanka

Mihajlo Vučković – Beograd

Oglasi

about:blank

Report this ad

Hristina Barjaktarović – Novi Sad

Marica Vuletić Naumović – Beograd

Gordana Stojanović – Beograd

Anja Marjanović – Beograd

Jovan Daljević – Čelarevo

Ksenija Ćiraković – Aranđelovac

Jovana Ješić – Mala Ivanča

Zorica Eremić – Zrenjanin

Sava Stanisavljević – Beograd

Dušan Mitrović – Obrenovac

Danica Pavlović – Milavčići, Kraljevo

Dr Katarina Kukuruzović – Beograd

Jovanka Božić – Valjevo

Aleksandar Savić – Bačka Palanka

Nedeljko Neđa Paunović – Negotin

Vera Perić – Beograd

Mihailo Filipović – Požega

Dejan  Milošević – Kruševac

Slavica D. Damnjanović Saša – Bačka Topola

Petra Častven – Bački Petrovac

Vladimir Lukić – Selo Beli Potok

Bojana Stojiljković – Leskovac

Ruža Stojaković – Bački Jarak

Dragica Beka Savić – Bačka Palanka

Biljana Milićević – Čačak

Jelena Trajanovski Stanković – Beograd

Ivana Simić Đuran – Kikinda

Zorica Benarik – Savino selo

Bojana Čolić Grujić – Lešnica

Tijana Čairović – Beograd

Tanja Cvetić – Arilje

Jovana Novaković – Banatsko Višnjićevo

Julija Kostadinović – Kosovska Kamenica

Aleksandra Zolotić – Beograd

Slobodanka Bjelica – Beograd

Nikola Radosavljević – Smederevska Palanka

Milja Mimić – Beograd

Dragan Mitić – Niš

Zvjezdana Vojnović – Beograd

Kristina Mate – Subotica

Simona Ukaj – Novi Beograd

Milica Jeftić – Ruma

LJiljana Dragaš Sretenović – Beograd

Snežana Marko Musinov – Zemun

Anđela Prijović – Beograd

Sandra Veljković – Jakovljevo, Vlasotince

Božidar Milovac – Veternik, Novi Sad

Aleksandra Stanković  – Vranje

Jovana Janjić – Beograd

Nenad Zdravković – Beograd

Marina Nikolić – Šabac

Katarina Milenković – Kragujevac

Petar Dimić – Pančevo

Snežana Ostojić McArdle – Beograd

Amela Greksa – Kać

Milena Janković – Gornja Studena

Nikolina Ćulum – Zemun Polje

Iskra Dejanović – Beograd

Slične vesti