Program Semfilmfesta

Filed under: festivali,film,Srbija |

sremfilmSREMFILMFEST 2013    31 FILM  30 FILMOVA U ZVANIČNOJ KONKURENCIJI 

KATEGORIJE:

  1. TURIZAM
  2. EKOLOGIJA

FESTIVALSKI CENTAR KOMPLEKS EUROPA ŠIMANOVCI

Sreda 22 maj

                             16.00 PROGRAM FILMOVA 1

br film, autor država trajanje napomena
10 ZAŠTITIMO SOVE / LET’S PROTECT THE OWLS, Milivoj Vučanović, 2011 SRBIJA

52.00

 
08 ZANAT JE SUHO ZLATO / THE CRAFT IS PURE GOLD, Janes Tadić, 2011 BiH

15.09

 
29 UDAH / BREATH, Natalija Ž. Živković, 2010 SRBIJA

5.34

 
28 ­­­UGLJARI / CHARCOAL BURNERS / SMOLARZE, Piotr Zlotorovič, 2010 POLJSKA

14.59

 
03 GORNJE PODUNAVLJE / UPPER DANUBE BASIN, Viktor Figurovski, RTV, 2011 SRBIJA

25.18

 
     

113.00

 

 

18.00 PROGRAM FILMOVA 2

br film, autor država trajanje napomena
15 KROZ CRNO BELI SVET ZELENE FRUŠKE GORE / THROUGHOUT THE B/W WORLD OF FRUSKA GORA MOUNTAIN, Ruža Helać, 2011 SRBIJA

38.19

 
25 STANOVNIK GRADA / A RESIDENT OF A CITY / AHAD SOKAN ELMADEENA, Adham Elšerif, 2011 EGIPAT

16.17

 
     

54.36

 

 

21.00PROGRAM FILMOVA 3

br film, autor država trajanje napomena
02 BEZ GMO / NO GMO, Larisa Artjugina, 2012  UKRAJINA

9.34

VAN KONKURENCIJE
12 ISPOD POVRŠINE – TROPSKA MORA / BENEATH THE SURFACE – TROPICAL SEAS, Dragan Milutinović, 2010 SRBIJA

6.50

 
24 SOL, MASLINA, KAMEN / SALT, OLIVE, STONE Branko Vilus, 2013 HRVATSKA

20.00

SVETSKA PEMIJERA
22 REKA MOJA TUGA / RIVER MY SORROW, Dalibor Đokić, Brus, 2011 SRBIJA

3.18

 
21 PLES VREMENA / THE DANCE OF TIME / A DANCA DO TEMPO, Kristijan Spenser, 2012 BRAZIL

22.33

 
09 ZAUSTAVLJENO VREME / STILL TIME, Anita Panić, 2012 SRBIJA

14.20

 
     

76.35

 

 

Četvrtak 23 maj

 

                   17.00 PROGRAM FILMOVA 4

br film, autor država trajanje napomena
31 CRNA KRALJICA / BLACK QWEEN, Nisvet Hrustić, 2013 BiH

21.12

EVROPSKA PREMIJERA
07 ZA I PROTIV NUKLEARKI, Aleksandra Božović, 2013 SRBIJA

29.13

 
13 KAMEN DREVNOG SNEVAČA  2. deo / THE ANCIENT DREAMER’S STONE 2, Nebojša Ilić, 2009 SRBIJA

21.31

 
04 GORSKI CAR / THE MOUNTAIN TSAR, Svetlana Miljanić, 2012 SRBIJA

39.20

 
     

111.05

 

 

                   20.00 PROGRAM FILMOVA 5

br film, autor država trajanje napomena
05 DIJAMANTI DUBINA / DIAMONDS OF THE DEPTHS, Jovana Milanko, 2012 SRBIJA

9.00

 
19 ONA KOJA PRIČA SA ŽIVOTINJAMA / THE WOMAN WHO TALKS TO THE ANIMALS, Dana Budisavljević, 2011 HRVATSKA

28.00

 
14 KLIKTAJ DIVLJINE / THE SCREAMING OF THE WILDS, Vladimir Manić, 2010 SRBIJA

44.59

 
23 SEDAM U SEDAM / SEVEN AT SEVEN, Ivana Rethas i Srećko Divić, 2011 SRBIJA

4.44

 
20 OSTAJANJE / STAY, Mo Đinđin, 2011 KINA

25.09

 
26 SUOČAVANJE SA KLIMATSKIM PROMENAMA: PLEMENA SA VISORAVNI / FACING CLIMATE CHANGE: PLATEAU TRIBES, Sara Džoj Stil, Bendžamin Dramond, 2012 SAD

4.27

 
27 SUOČAVANJE SA KLIMATSKIM PROMENAMA: UZGAJIVAČI OSTRIGA / FACING CLIMATE CHANGE: OYSTER FARMERS, Sara Džoj Stil, Bendžamin Dramond, 2011 SAD

4.35

 
     

121.41

 

Petak 24. maj

                   17.00 PROGRAM FILMOVA 6

br film, autor država trajanje napomena
17 MOBI DIK, ZEMLJA KOJA PLOVI / MOBY DICK – THE FLOATING LAND, Nebojša Ilić, 2012 SRBIJA

22.22

 
16 KUHINJA BLISKOG ISTOKA – ANTALIJA / MIDDLE EAST CUISINE – ANTALYA, Dragan Milutinović, 2011 SRBIJA

15.59

 
06 ŽIVOT U DELIBLATSKOJ PEŠČARI / LIFE IN THE DELIBLATO SANDS, Marius Olđa, 2011 SRBIJA

21.40

 
18 NEBO / SKY, Dino Kasalo, 2012 BiH

25.14

 
11 ZIMSKA SVETLOST / WINTER LIGHT / VINTERLYS,  Skule Eriksen, 2011 NORVEŠKA

24.20

 
30 U NAFTU ĆEMO SE PRETVORITI / WE’LL BECOME OIL, Mihai Greku, 2011 FRANCUSKA

RUMUNIJA

8.00

 
02 VRATIĆE SE IBIS / THE IBIS WILL RETURN, Rade Popović, SRBIJA, 2010 SRBIJA

24. 21

 
     

146.47

 

 

PROJEKCIJE FILMOVA ODRŽAVAJU SE ISTIM DANIMA I U RUMI (KULTURNI CENTAR) I  SREMSKOJ MITROVICI  (PSC PINKI  CAFFE CHE).

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*