Program 5. Festivala djecijeg teatra CG – Bar

Filed under: Crna Gora,pozorište,vesti |

Četvrtak, 28.april

Otvaranje Festivala u 13.00h

1. Bar – OŠ “Jugoslavija” – Dramska sekcija, predstava HOZENTAURUS, autor-režija: Anđela Stevović, Slobodan Knežević    13,15    40 min.
2. Podgorica – OŠ „Dragiša Ivanović“. predstava ROMEO I JULIJA, autor-režija:    Maja Ivanković    14,15    40 min.
3. Cetinje – OŠ “Njegoš”, predstava EMIL I DETEKTIVI, autor-režija: Jelena Vujović     15,15    45 min.
4. Budva – II OŠ ”Budva”, predstava ROMEO I JULIJA NA NAŠ NAČIN, autor-režija: Marija Majkić    16,15    45 min.
5. Petrovac – OŠ „Mirko Srzentić“, predstava FACEBOOK PEPELJUGA, autor-režija: Ivana Dapčević i Jelena Đedović    17,15    30 min.
6. Podgorica – Dječiji kulturni centar „SUNCOKRETI“, predstava NIKAD NE RECI NIKAD, autor-režija: Sunčica Kostić    18,00    35 min.
7. Bijelo Polje – OŠ „Dušan Korać“ – Dramska sekcija, predstava BROD SA ZELENOM BRADOM, autor-režija: Radislav Đurović, Nadica Stijović    18,45    45 min.

Petak, 29.april

8. Danilovgrad – OŠ “Vuko Jovović” – Anasmbl “Kolodi”, predstava IVICA I MARICA U NAŠOJ BAJCI, autor-režija: Mirjana Rajović    13,00    40 min.
9. Žabljak – OŠ “Dušan Obradović”, predstava KRALJEVSKI FESTIVAL, autor-režija: Željko Miljić,      14,00    40 min.
10. Herceg Novi – OŠ „Dašo Pavičić“ – Ansambl „Zvjezdice“, predstava SLUČAJ ŠKOLE KOJA JE NESTALA, autor-režija: Jarmila Radović    15,00    35 min.
11. Bijelo Polje – OŠ „Marko Miljanov“, predstava LJEPOTICA I ZVIJER, autor-režija: Igor Bojović, Mara Joksimović    16,00    40 min.
12. Bijelo Polje – OŠ “Braća Ribar”, predstava PRINCEZA I ODJEK, autor-režija: Vladimir Bugarin    17,00    40 min.
13. Budva – Dječiji dramski studio, predstava VESELO POVRĆE, autor-režija: Radmila Knežević    18,00    40 min.

Subota, 30.april

14. Golubovci – OŠ “Niko Maraš“ – Dramska sekcija, predstava „KONCERT ZA NEVENU, autor-režija: Tode Nikoletić 11,00    45 min.
15. Mataguži – OŠ “Zarija Vujošević”- Ansambl “Sunčica”, predstava IZA DUGINIH DOLINA, autor-režija: Olga Klikovac    12,00    30 min.
16. Nikšić – Akordovo dj.pozorište, master grupa  „B“, predstava VESELO POVRĆE, autor-režija: Dragan Knežević    12,45    35 min.
17. Nikšić – Akordovo dj.pozorište, master grupa  „A“, predstava SNIJEŽNA KRALJICA, autor-režija: Dragan Knežević    13,30    55 min.
18. Bar – OŠ “Blažo J. Orlandić”, predstava KONCERT ZA NEVENU, autor-režija: Tode Nikoletić 14,45    45 min.
19. Bar – OŠ “Srbija”, predstava ZONA ZAMFIROVA, autor-režija: Ljilja Pepđonović    15,45    45 min.

Gosti Festivala:

Umjetnički klub “Soletico”    Grupni moderni ples    Milica Vučinić    16,30    20 m
Kud “Jedinstvo”     Folklor    Dražen Kaljević     16,50    20 m
Plesni klub “Habanera”    Parovi i plesne gupe    Dejan Nikolić    17,10    20 m
“Draft teatar” Tuzla                   Siroti mali hrčki    Dom kulture Bar,

petak, 29. april 19,00 sati

OKRUGLI STO: „Pozorišni karavan bez granica“ – Zavičajni muzej Bar, 29. april 11,00

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*