MUZIČKI PROGRAM SMEDEREVSKE JESENI 2011

Filed under: muzika,region,Srbija |

SMEDEREVSKA JESEN 2011.

– MUZIČKI PROGRAM –

Završni koncert na Gradskom trgu održaće Goran Bregović i Orkestar za svadbe i sahrane.

U utorak, 6. septembra, Smederevce će zabavljati Leontina, Manda, Tijana Dapčević i Ivana Negativ.

U četvrtak, 8. septembra, na Gradskom trgu celovečernji koncert imaće Miroslav Ilić sa orkestrom Miše Mijatovića, a na svečanom otvaranju manifestacije, dan kasnije, u Malom gradu Smederevske tvrđave učestvovaće Bora Dugić, Jelena Tomašević, hor Kir Stefan Srbin, Suzana Šuvaković i pevačka grupa Smilje.
Iste večeri, za mlađe posetioce na Gradskom trgu planiran je koncert grupe Atlantida, ženskog rok benda Fandango i TAP 011.

Bregović je do sada nastupio samo jednom u Smederevu, kada je sredinom osamdesetih godina grupa Bijelo dugme svirala u tadašnjem Sportskom centru.

 

 

Vreme Mesto Nastup 
 

PONEDELjAK 

5. septembar 2011.

20,00 – 22,00 Karađorđev dud Duo Aca i Proka
20,00 – 22,00 Dunavski kej Grupa Alt
21,00 – 23,00 Kralja Petra I Grupa CONECTION
21,00 – 23,00 Gradski trg Grupa Zabranjeno voće
 

UTORAK 

6.septembar 2011. 

 

20,00 – 22,00 Gradski trg Leontina sa gostima, Manda, Ivana Negativ, Tijana Dapčević, hor Čarolije
22,00 – 24,00 Vinski grad Grupa Banatski kicoši
SREDA 

7.septembar 2011. 

 

20,00 – 22,00 Dunavski kej Duo Miki i Ana, Alt
20,00 – 22,00 Karađorđev dud Duo KUSTIK
21,00 – 24,00 Gradski trg ALOGIA,

VUKAŠIN BRAJIĆ,

ORTHODOX CELTS

ČETVRTAK 

8.septembar 2011.

 

 

17,00 – 18,30

 

Karađorđeva ulica SVEČANI DEFILE
18,30 – 20,00 Gradski trg Nastupi KUD-ova, učesnika defilea
20,00 – 21,00 Mali grad

Smederevske tvrđave

Pozorišna predstava:

“San letnje noći“

Gimnazija „Bora Stanković“ Vranje

21,00 – 23,00 Gradski trg  

MIROSLAV ILIĆ I ORKESTAR MIŠE MIJATOVIĆA

 

PETAK 

9.septembar 2011.

 

20,00

 

Mali grad

Smederevske  tvrđave

SVEČANO OTVARANjE MANIFESTACIJE

„SMEDEREVSKA JESEN 2011.“

-Bora Dugić

-Jelena Tomašević

-Kir Stefan Srbin

-Suzana Šuvaković

-Pevačka grupa „Smilje“

-Orkestar Bore Dugića

20,00 – 24,00 Gradski trg    – Grupa ATLANTIDA

– Ženski rok bend FANDANGO

 

TAP 011

 

 

 

SUBOTA 

10. septembar2011.

 

11,00 – 21,30 Gradski trg – Dečiji program

– Nastupi folklornih  grupa.

– Republička smotra KUD-ova veterana

– Nastup vitezova Svibora

17,00 – 20,00 Karađorđev dud Nastupi pevačkih etno grupa i instrumentalista
20,00 Mali grad

Smederevske  tvrđave

SMEDEREVO GRADE OD STARINA

-Snežana Savić
-Vesna Dimić
-Tanja Vasiljev
-Vladeta Kandić-Bata Kanda

-Bane Milutinović – harmonika
-Orkestar Slavka Mitrovića-Caleta

21,30 – 23,00 Gradski trg  

VIVA VOX

 

 

NEDELjA 

11. septembar2011.

 

11,00 – 21,00 Gradski trg – Dečiji program

– Nastupi folklornih  grupa

– Nastup vitezova Svibora

 

17,00 – 20,00 Karađorđev dud Nastupi pevačkih etno grupa i instrumentalista
20,00 – 22,00 Dunavski kej Tamburaški orkestar
22,00 Gradski trg Završni koncert

GORAN BREGOVIĆ i Orkestar za svadbe i sahrane

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*