РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ ПЕСНИЧКОГ КОНКУРСА 2013. КЊИЖЕВНОГ КЛУБА 21 ИЗ СМЕДЕРЕВСКЕ ПАЛАНКЕ

Filed under: rezultati konkursa,Srbija |

  1. 4.susretiНикола Стојановић, Јасика – Алигатор – прва награда
  2. Армин Хусеиновић, Сарајево –  Браулио Дајанара – друга наградa
  3. Горан Ранчић, Бабушница –  Калуђеревац – трећа награда
  4. Душко Бабић, Задар – Синатра похвала
  5. Љиљана Браловић, Прањани – Драга похвала
  6. Драган Марковић, Костајник, Крупањ – ЛОМ

 

       ЗАСТУПЉЕНИ У ЗБОРНИКУ:

 

1.      Александар Коцић, Алексинац УНЕСКО

2.      Александар Марковић, Неготин – Дионис

3.      Анђелка Корчулановић, Сплит – Тратинчица

4.      Аћим Тодоровић, Власеница –Лучоноша

5.      Бранка Војиновић-Јегдић, Подгорица – Нове ципеле

6.      Бранко Јечменица, Уб – Неум

7.      Валентина С. Топаловић, Прибој – Mадругада

8.      Вељко Боснић, Свилајнац Дрвар 1956

9.      Вељко Лађевац, Пожега – Гаус

10.  Весна Лаудановић, КрагујевацЛешник

11.  Владан Шиповац, Зворник – Октобар

12.  Владимир Дулановић, Нова Варош – Варошанин

13.  Владимир Перић, Београд – Владимир де Калдера

14.  Горан Гаталица, Загреб Дегасов видиковац

15.  Гордана Влајић, ПанчевоБез шифре

16.  Гроздана Црепајац, Бан. Карловац Свети Илија Громовник

17.  Дарко Стевић, Београд – Корак

18.  Драган Недимовић, Београд Шифра 78

19.  Драгана Салипуревић, Милићи   Степски вук

20.  Жељко Џафић, Бања Лука 000БОД

21.  Живадинка Веселиновић, Шабац Љубав Нада

22.  Живко Продановић, Загреб   Међучин

23.  Златко Васић, Апатин –  Страхиња Вук

24.  Зоран Миленковић, Краљево Орфеј са Ибра

25.  Зорка Чордашевић, Немачка –Тврђава

26.  Иван Марјановић, Крагујевац –Жарко Христић

27.  Иван Петровић, Младеновац – Гуарачон

28.  Иван Тулић, Панчево – Ван Неле

29.  Иванка Радмановић, Њујорк Јанус Леон СП

30.  Ирена Милетић, Параћин – Плаве даљине

31.  Јелена Симанић, Пале – Пролеће

32.  Јован Д. Петровић, Петровац на Млави – Гротеска

33.  Јурата Богна Серафинска, Пољска – Јоргован

34.  Коста Курћубић, Ужице – Створ

35.  Ксенија Шупић, Ужице – Искрено

36.  Љиљана Пантелић Новаковић, Београд Инкогнито

37.  Љиљана Фијат, Нови Сад Љубав је вечна

38.  Маја Миловановић, Шабац – Мартир

39.  Марко Јовановић, Нови Сад – Трилобити

40.  Марко Јовановић, Тешица – Спатифулум

41.  Марко Цветковић, Смедерево –Агон

42.  Миладин Берић, Бања Лука – Романов

43.  Милица Мима Дмитровић, Чачак – Талија

44.  Милојка Јововић, Подгорица Дрина 2

45.  Милош Благојевић, Смедеревска Паланка – Паулидеалисте

46.  Мирослава Кућанчанин,  Вршац Пчела 53

47.  Немања Драгаш, Београд – Чарличарли

48.  Пеко Лаличић, Мајданпек Шапат брезе

49.  Раде Јолић, Беране Нострадамус 72

50.  Радојко Лако Веселиновић, Ужице Сноп

51.  Сања Радуловић, Добој – Маргарита

52.  Сафета Осмичић, Холандија – Сафос

53.  Саша Мићковић,  Рача Крагујевачка Искричаве речи

54.  Смиља Арсић, Нови Сад – Артис 58

55.  Смиљка Јовановић, Шабац – ПАВ

56.  Стеван Шарчевић,  Суботица Изврнута_Торта

57.  Тања Ђурђевић, Велико Градиште – Чудесан сан

58.  Татјана Дан Ракић, Пожега Ево ме

59.  Филип Шакан, Сремска Митровица  Шеки 451

60.  Фрања Аркадијуш, Пољска – АР

 

Мирослав Јозић, председник жирија,
Данијела Васиљевић, члан жирија
Славиша Крстић, члан жирија

августа 2013. године
у Смед. Паланци

Све информације на нашој Фб страници и блогу www.kk21palanka.blogspot.com

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Dokaži da nisi mašina: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*